آرشيو مطالب

تبادل لينک هوشمند
تبادل لینک هوشمند : برای تبادل لینک ابتدا مارا با عنوان ما گیم - مرجع تخصصی بازی وآدرس http://magame.ir لینک نمایید سپس مشخصات لینک خود را در زیر نوشته . در صورت وجود لینک ما در سایت شما لینکتان به طور خودکار در سایت ما قرار میگیرد.

عنوان :
آدرس :
کد : کد امنیتیبارگزاری مجدد
جستجو

سامانه ساماندهی پایگاه های اینترنتی
logo-samandehi
صفحه آپارات ما گیم

جستجو گر پیشرفته سایت

بازی Pokken Tournament به تازگی به صورت انحصاری بر روی Wii U منتشر شذ و هم اکنون می توانید ویدیو نقد و بررسی وب سایت GameSpot با کیفیت HD دانلود کنید.

 

نقد و بررسی بازی Pokken Tournament

چهارشنبه
ادامه مطلب


بازی جدید اکشن و جهان باز آنلاین یوبی سافت Tom Clancys The Division چندی پیش بر روی پلتفرم های PC,PS4,XO منتشر شد و برای دانلود ویدیو نقد و بررسی وب سایت GameSpot با کیفیت HD به ادامه مطلب مراجعه کنید.

 

نقد و بررسی بازی Tom Clancys The Division

چهارشنبه
ادامه مطلب


بازی جدید Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 4 چندی پیش بر روی پلتفرم های PC,PS4,XO منتشر شد و برای دانلود ویدیو نقد و بررسی وب سایت GameSpot به ادامه مطلب مراجعه کنید.

 

نقد و بررسی بازی Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 4

چهارشنبه
ادامه مطلب


بازی جدید Grim Dawn به تازگی بر روی PC منتشر شد و برای دانلود ویدیو نقد و بررسی وب سایت IGN به ادامه مطلب مراجعه کنید.

 

نقد و بررسی بازی Grim Dawn

چهارشنبه
ادامه مطلب


قسمت اول سری جدید بازی Hitman به تازگی منتشر شد و هم اکنون می توانید ویدیو نقد و بررسی وب سایت GameSpot با کیفیت HD دانلود کنید.

 

نقد و بررسی بازی Hitman Episode 1

چهارشنبه
ادامه مطلب


بازی جدید Far Cry Primal چندی پیش بر روی پلتفرم های PS4,XO منتشر شد و شما گیمر های عزیز می توانید مقایسه فریم ریت این دو پلتفرم در ادامه مطلب هم اکنون با کیفیت HD دانلود کنید.

 

Far Cry Primal PS4 vs Xbox One Frame Rate Test

جمعه
ادامه مطلب


بتا سری جدید بازی Hitman بر روی پلتفرم های PS4,PC منتشر شد و ما برای شما ویدیویی از مقایسه فریم ریت این بازی بر روی این دو پلتفرم آماده کردیم که برای دانلود با کیفیت HD به ادامه مطلب مراجعه کنید.

 

Hitman Beta PS4 vs PC Frame Rate Test

جمعه
ادامه مطلب


بازی جدید از سری مجموعه Hitman به تازگی نسخه بتا آن منتشر شد که مقایسه ای از فریم ریت بازی که بین کارت گرافیک های 970,R9 390 صورت گرفته آماده کردیم و برای دانلود با کیفیت HD به ادامه مطلب مراجعه کنید.

 

Hitman PC Beta Frame Rate Test

سه شنبه
ادامه مطلب


بازی جدید Far Cry Primal به تازگی منتشر شد و هم اکنون می توانید ویدیو نقد و بررسی وب سایت GameSpot در ادامه مطلب آنلاین تماشا یا با کیفیت HD دانلود کنید امیدوارم مورد پسندتون قرار بگیرد.

 

Far Cry Primal Review

سه شنبه
ادامه مطلب


بازی Plants vs Zombies Garden Warfare 2 چندی پیش بر روی پلتفرم های PC,PS4,XO منتشر شد و برای دانلود ویدیو نقد و بررسی وب سایت GameSpot به ادامه مطلب مراجعه کنید.

 

Plants vs Zombies Garden Warfare 2 Review

سه شنبه
ادامه مطلب


بازی جدید و انحصاری پلتفرم سونی Gravity Rush Remastered منتشر شد این بازی که قبلا بر روی PS Vita در سال 2012 منتشر شده بود هم اکنون با گرافیک بالاتر برای PS4 در دسترس است و برای شما عزیزان نقد و بررسی وب سایت GameSpot آماده کردیم که می توانید در ادامه مطلب دانلود کنید.

 

Gravity Rush Remastered Review

سه شنبه
ادامه مطلب


بازی جدید Far Cry Primal چندی پیش برای پلتفرم های PS4,XO منتشر شد و هفته آینده نیز برای PC منتشر خواهد شد و ما برای شما گیمر های عزیز ویدیو مقایسه گرافیک بازی بین پلتفرم های نسل هشتم آماده کردیم که برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه کنید.

 

مقایسه گرافیک بازی Far Cry Primal

سه شنبه
ادامه مطلب


بتا جدیدترین سری بازی Hitman برای پلتفرم های PC,PS4 منتشر شد که برای شما مقایسه گرافیک بین این دو پلتفرم آماده کردیم و هم اکنون می توانید با کیفیت HD در ادامه مطلب دانلود کنید.

 

Hitman (Beta) PC vs. PS4 Graphics Comparison

سه شنبه
ادامه مطلب


وب سایت IGN چندی پیش لیست 25 تایی از بهترین های بازی های XBOX ONE تا زمستان 2016 معرفی کرد و شما گیمر های عزیز هم اکنون می توانید این ویدیو آنلاین تماشا و با کیفیت HD دانلود کنید و امیدوارم مورد پسندتون قرار بگیرد.

 

Top 25 Xbox One Games Spring 2016

جمعه
ادامه مطلب


با 25 بازی برتر کنسول PlayStation 4 تا زمستان 2016 با همراه باشید این لیست به تازگی توسط وب سایت IGN معرفی شده و برای کسب اطلاعات بیشتر و دانلود به ادامه مطلب مراجعه کنید.

 

Top 25 PlayStation 4 Games Spring 2016

جمعه
ادامه مطلب


25 بازی برتر کنسول Wii U تا زمستان 2016 توسط وب سایت IGN معرفی شد و برای تماشا و دانلود این ویدیو به ادامه مطلب مراجعه کنید.

 

Top 25 Wii U Games Spring 2016

جمعه
ادامه مطلب


25 بازی برتر کنسول دستی Game Boy Advance وب سایت IGN معرفی کرد و هم اکنون می توانید ویدیو با کیفیت HD در ادامه مطلب دانلود کنید.

 

Top 25 Game Boy Advance Games

جمعه
ادامه مطلب


بازی جدید XCOM 2 که به تازگی یه صورت انحصاری برای بر روی PC منتشر شد و ما ترینر این بازی مهیج آماده کردیم که هم اکنون می توانید در ادامه مطلب دانلود کنید امیدوارم مورد پسندتون باشد.

 

دانلود ترینر بازی XCOM 2

چهارشنبه
ادامه مطلب


بازی ترسناک و جدید Layers of Fear به تازگی منتشر شد و هم اکنون می توانید ویدیو نقد و بررسی وب سایت IGN در ادامه مطلب دانلود کنید.

 

نقد و بررسی بازی Layers of Fear

چهارشنبه
ادامه مطلب


بازی Street Fighter V هم اکنون بر روی پلتفرم های PC,PS4 در دسترس می باشد و شما گیمر های عزیز می توانید ویدیو نقد و بررسی وب سایت IGN در ادامه مطلب دانلود یا آنلاین تماشا کنید.

 

نقد و بررسی بازی Street Fighter V

چهارشنبه
ادامه مطلب


گیم پلی 7 دقیقه ای بازی Quantum Break به تازگی منتشر شد این گیم پلی از نسخه XBOX ONE بوده و برای دانلود با کیفیت Full HD به ادامه مطلب مراحعه کنید.

 

گیم پلی بازی Quantum Break

دوشنبه
ادامه مطلب


بازی Arslan The Warriors of Legend که بر اساس انیمیشن آن ساخته شده چندی پیش برای پلتفرم های PC,PS3,PS4,XO منتشر شد و برای دانلود ترینر به ادامه مطلب مراجعه کنید.

 

دانلود ترینر بازی Arslan The Warriors of Legend

یکشنبه
ادامه مطلب


بازی جدید Dying Light The Following Enhanced Edition به تازگی منتشر شد که شامل بازی اصلی و به همراه تمامی دی ال سی ها می باشد و هم اکنون می توانید ترینر در ادامه مطلب دانلود کنید.

 

دانلود ترینر بازی Dying Light The Following Enhanced Edition

یکشنبه
ادامه مطلب


چندی پیش بازی Resident Evil Zero HD Remaster منتشر شد و ما برای شما گیمر های عزیز ترینر این بازی آماده کردیم که برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه کنید.

 

دانلود ترینر بازی Resident Evil Zero HD Remaster

شنبه
ادامه مطلب


در این پست ترینر بازی Rise of the Tomb Raider برای شما گیمر های عزیز آماده کردیم که هم اکنون می توانید در ادامه مطلب دانلود کنید.

 

دانلود ترینر بازی Rise of the Tomb Raider

شنبه
ادامه مطلب


دی ال سی جدید Baba Yaga Temple of the Witch به تازگی برای بازی Rise of the Tomb Raider منتشر شد و هم اکنون می توانید راهنمای قدم به قدم ویدیویی در ادامه مطلب با دو کیفیت دانلود یا آنلاین تماشا کنید امیدوارم مورد پسندتون قرار گیرد.

 

Rise of the Tomb Raider Baba Yaga Walkthrough Gameplay

شنبه
ادامه مطلب


نسخه PC بازی Rise of The Tomb Raider مدتی است منتشر شده و وب سایت ماگیم گیم پلی 30 دقیقه ای برای شما گیمر های عزیز آماده کرده که هم اکنون می توانید با کیفیت های SD,HD,UHD دانلود کنید.

 

Rise of The Tomb Raider PC Gameplay

یکشنبه
ادامه مطلب


در این پست سه ویدیو از مقایسه گرافیک بازی Rise of the Tomb Raider برای شما گیمر های عزیز آماده کردیم که این مقایسه بین پلتفرم های PC,XONE,X360 و تنظیمات مختلف گرافیکی نسخه PC و مقایسه دقیق بین PC,XO را هم اکنون می توانید با کیفیت HD در ادامه مطلب دانلود کنید.

 

Rise of the Tomb Raider Graphics Comparison

یکشنبه
ادامه مطلب


دی ال سی جدید برای بازی Rise of the Tomb Raider به نام Baba Yaga منتشر شد و برای دانلود ویدیو نقد و بررسی وب سایت IGN به ادامه مطلب مراجعه کنید.

 

Rise of the Tomb Raider Baba Yaga The Temple of the Witch Review

جمعه
ادامه مطلب


ویدیو مقایسه فریم ریت بازی Rise of the Tomb Raide که بین کارت های گرافیک R9390,970,960,750Ti صورت گرفته هم اکنون می توانید در ادامه مطلب دانلود کنید.

 

Rise of the Tomb Raider Gameplay Frame Rate Tests

جمعه
ادامه مطلب


ویدیو مقایسه گرافیک بازی Rise of the Tomb Raide که بین پلتفرم های PC,XBOX ONE و همچنین بررسی دقیق نسخه PC هم اکنون می توانید با کیفیت HD دانلود کنید.

 

Rise of the Tomb Raider PC - Xbox One Graphics Comparison

جمعه
ادامه مطلب


تریلری از بازی Rise of the Tomb Raider نسخه PC به تازگی منتشر شده که تمامی تکنولوژی های گرافیکی به کار رفته در نسخه PC به نمایش می گذارد و برای دانلود با کیفیت HD به ادامه مطلب مراجعه کنید.

 

Rise of the Tomb Raider PC Trailer

جمعه
ادامه مطلب


بازی ترسناک و اکشن Resident Evil Zero HD Remaster چندی پیش برای پلتفرم های PC,PS3,PS4,XO,X360 منتشر شد که هم اکنون می توانید ویدیو نقد و بررسی وب سایت IGN با کیفیت HD دانلود کنید.

 

Resident Evil Zero HD Remaster Review

جمعه
ادامه مطلب


بازی استراتژیکی جدید Homeworld Deserts of Kharak هم اکنون برای PC دسترس می باشد و شما گیمر های عزیز می توانید ویدیو نقد و بررسی وب سایت IGN با کیفیت HD در ادامه مطلب دانلود کنید.

 

Homeworld Deserts of Kharak Review

جمعه
ادامه مطلب


بازی That Dragon Cancer که بر اساس یک داستان واقعی می باشد چندی پیش برای PC منتشر شد و هم اکنون می توانید ویدیو نقد و بررسی در ادامه مطلب دانلود کنید.

 

That Dragon Cancer Review

جمعه
ادامه مطلب


بعد از معرفی Backward Compatibility توسط مایکروسافت و ارائه آپدیت جدید و اجرای بازی های نسل قبل بر روی XBOX ONE هم اکنون شما گیمر های عزیز می توانید ویدیو معرفی و بررسی در ادامه مطلب دانلود کنید.

 

Xbox One Backward Compatibility Every Major Game Tested

جمعه
ادامه مطلب


بازی اکشن Gemini Heroes Reborn به تازگی باری پلتفرم های PC,XONE منتشر شد و برای دانلود ویدیو نقد و بررسی وب سایت IGN به ادامه مطلب مراجعه کنید.

 

Gemini Heroes Reborn Review

جمعه
ادامه مطلب


بازی Assassins Creed Chronicles India به تازگی منتشر شده است که هم اکنون می توانید ویدیو نقد و بررسی وب سایت IGN با کیفیت HD در ادامه مطلب دانلود کنید.

 

نقد و بررسی بازی Assassins Creed Chronicles India

جمعه
ادامه مطلب


یکی از بهترین بازی های سبک دو بعدی بی شک سری بازی های Rayman می باشد وب سایت ماگیم Rayman Origins برای شما گیمر های عزیز آماده کرده که هم اکنون می توانید با لینک مستقیم در ادامه مطلب دانلود کنید.

 

Rayman Origins Complete Edition PC RePack CorePack

شنبه
ادامه مطلب


گیم پلی 12 دقیقه ای از بازی Mafia III به تازگی منتشر شده است که هم اکنون می توانید با کیفیت HD در ادامه مطلب دانلود کنید.بازی در سال ۲۰۱۶ میلادی برای پلی استیشن ۴، اکس باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

 

Mafia III Gameplay

جمعه
ادامه مطلب


بازی Gears of War Ultimate Edition که یک نسخه Remake از نسخه اول این سری می باشد چندی پیش به صورت انحصاری بر روی XBOX ONE منتشر و نسخه PC نیز با کمی تاخیر در سال 2016 منتشر می شود.وب سایت ماگیم ویدیو های راهنمای بازی یا Gameplay Walkthrough برای شما گیمر ها آماده کرده که هم اکنون می توانید با دو کیفیت HD,SD در ادامه مطلب دانلود یا آنلاین تماشا کنید و مثل همیشه امیدوارم مورد پسندتون قرار گرفته باشد.

 

Gears of War Ultimate Edition Campaign Gameplay Walkthrough

پنجشنبه
ادامه مطلب


با راهنمای قدم به قدم بازی Batman Arkham Origins در خدمت شما گیمر های عزیز هستیم و هم اکنون می توانید ویدیو های راهنما در ادامه مطلب به صورت آنلاین تماشا یا با لینک مستقیم دانلود کنید امیدوارم مورد پسندتون باشد.

 

Batman Arkham Origins Gameplay Walkthrough

پنجشنبه
ادامه مطلب


سال 2015 رو به پاپان است و می توان سال 2015 یکی از بهترین سال ها دنیای گیم دانست و بازی های بزرگی منتشر شدن و در سال 2016 هم شاهد انتشار بازی هایی بزرگی خواهیم بود وب سایت IGN بهترین بازی های سال 2015 معرفی و به همراه دیگر پلتفرم ها و سبک های مختلف که بخشی از آنها با شما گیمر ها به اشترک می گذاریم برای دریافت اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه کنید.

 

Best Game of the Year 2015

چهارشنبه
ادامه مطلب


بی شک یکی از بهترین انحصاری های پلی استیشن بازی The Last of Us می باشد ما راهنمای قدم به قدم برای شما عزیزان آماده کردیم و کسانی که تا حالا نتوانستن این بازی انجام بدن هم می توانند با این بازی فوق العاده آشنا بشوند برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه کنید.

 

The Last of Us Remastered Gameplay Walkthrough

چهارشنبه
ادامه مطلب


ویدیو مقایسه میزان فریم ریت بازی Tom Clancys Rainbow Six Siege که بین پلتفرم های نسل هشتم PS4,XO می باشد می توانید با کیفیت HD هم اکنون دانلود کنید.

 

Rainbow Six Siege Frame Rate Test

دوشنبه
ادامه مطلب


نسخه Remaster بازی Grand Theft Auto San Andreas به تازگی برای پلی اسنیشن 3 منتشر شد و ما ویدیو مقایسه میزان فریم ریت بازی که بین پلتفرم های PS2,PS3,X360 می باشد آماده کردیم و هم اکنون می توانید با کیفیت HD در ادامه مطلب دانلود کنید.

 

GTA San Andreas Remaster Frame Rate Test

دوشنبه
ادامه مطلب


بازی نقش آفرینی Tales of Zestiria به تازگی نسخه PC آن نیز منتشر شد این بازی بر روی پلتفرم های PS3,PS4 در دسترس نیز می باشد و هم اکنون می توانید ویدیو نقد و بررسی وب سایت IGN با کیفیت HD دانلود کنید.

 

Tales of Zestiria Video Review

دوشنبه
ادامه مطلب


بازی Xenoblade Chronicles X انحصاری WiiU به تازگی بر روی این پلتفرم منتشر شد و هم اکنون می توانید ویدیو نقد و بررسی وب سایت IGN با کیفیت HD دانلود کنید.

 

Xenoblade Chronicles X Video Review

دوشنبه
ادامه مطلب


بازی Grand Theft Auto San Andreas به تازگی نسخه پلی استیشن 4 منتشر شده است و ویدیو مقایسه میزان فریم ریت بین سه نسل کنسول های PS2,PS3,PS4 صورت گرفته و هم اکنون می توانید با کیفیت HD در ادامه مطلب دانلود کنید.

 

Grand Theft Auto San Andreas Frame Rate Test

دوشنبه
ادامه مطلب


بازی Dragon Quest Heroes به تازگی نسخه کامپیوتر آن منتشر شده است این بازی ابتدا برای پلتفرم های PS3,PS4 منتشر شده بود و هم اکنون می توانید ویدیو نقد و بررسی وب سایت GameSpot در ادامه مطلب دانلود کنید.

 

Dragon Quest Heroes Video Review

دوشنبه
ادامه مطلب


دی ال سی The Old Hunters بازی Bloodborne جندی پیش منتشر شد این بازی انحصاری پلی استیشن 4 می باشد و هم اکنون می توانید ویدیو نقد و بررسی وب سایت IGN با کیفیت HD در ادامه مطلب دانلود کنید.

 

Bloodborne The Old Hunters Video Review

دوشنبه
ادامه مطلب


ویدیو مقایسه گرافیک Tom Clancys Rainbow Six Siege بین PC,PS4,XO می توانید با کیفیت HD در ادامه مطلب دانلود کنید.

 

Rainbow Six Siege Graphics Comparison

دوشنبه
ادامه مطلب


بازی Star Wars Battlefront چندی پیش منتشر شد و برای دانلود ویدیو مقایسه گرافیک بین PC,PS4,XO به ادامه مطلب مراجعه کنید.

 

Star Wars Battlefront Graphics Comparison

دوشنبه
ادامه مطلب


با راهنمای قدم به قدم بازی Ori And The Blind Forest در خدمت شما هستیم و هم اکنون می توانید در ادامه مطلب ویدیو ها را آنلاین تماشا یا دانلود کنید امیدوارم مورد پسندتون باشد.

 

Ori And The Blind Forest Walkthrough

دوشنبه
ادامه مطلب


گیم پلی 9 دقیقه ای از بازی Far Cry Primal به تازگی منتشر شده و برای دانلود با کیفیت HD به ادامه مطلب مراجعه کنید.بازی در تاریخ February 23, 2016 برای پلتفرم های PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows منتشر می شود.

 

Far Cry Primal Gameplay Walkthrough

دوشنبه
ادامه مطلب


بازی Call of Duty Black Ops 3 نسخه کامپیوتر دارای مشکلاتی متعددی بوده وب سایت ماگیم 3 آپدیت منتشر شده بازی برای شما گیمر ها آماده کرده و می توانید با لینک مستقیم در ادامه مطلب دانلود کنید.

 

Call of Duty Black Ops III Update RELOADED

دوشنبه
ادامه مطلب


آلبوم آهنگ بازی Battlefield Hardline با کیفیت بالا برای شما گیمر های عزیز آماده کردیم که هم اکنون می توانید دانلود کنید.

 

Battlefield Hardline Original Soundtrack

دوشنبه
ادامه مطلب


در این پست سری اول راهنمای ویدیویی بازی Child of Light برای شما گیمر ها آماده کردیم و هم اکنون می توانید در ادامه مطلب دانلود کنید.

 

Child of Light Walkthrough Gameplay

یکشنبه
ادامه مطلب


مراسم اسکار بازی ها The Game Awards 2015 برگزار شد و بهترین ها این مراسم مشخص شدند که می توان به بهترین بازی سال The Witcher 3 Wild Hunt اشاره کرد وب سایت ماگیم این مراسم با کیفیت HD برای شما گیمر های عزیز آماده کرده و هم اکنون می توانید در ادامه مطلب با لینک مسقیم دانلود کنید.

 

The Game Awards 2015

شنبه
ادامه مطلب


بازی Metal Gear Solid V The Phantom Pain بهترین آلبوم آهنگ از جشواره The Game Awards 2015 از آن خود کرد و وب سایت ماگیم آلبوم آهنگ این بازی با کیفیت بالا برای شما گیمر های عزیز آماده کرده و می توانید هم اکنون دانلود کنید و از این آهنگ ها لذت ببرید.

 

Metal Gear Solid V The Phantom Pain Original Soundtrack

شنبه
ادامه مطلب


بی شک بازی Batman Arkham Knight جز بهترین بازی های امسال بوده است وب سایت ماگیم آلبوم اهنگ این بازی با کیفیت بالا برای شما عزیزان آماده کرده و هم اکنون می توانید با لینک مستقیم در ادامه مطلب دانلود کنید.

 

Batman Arkham Knight Original Soundtrack

شنبه
ادامه مطلب


دی ال سی جدید برای بازی Rise of the Tomb Raider به نام Baba Yaga معرفی شد و برای دانلود تریلر با کیفیت HD به ادامه مطلب مراجعه کنید.

 

Rise of the Tomb Raider Baba Yaga

جمعه
ادامه مطلب


ویدیو مقایسه گرافیک بازی Just Cause 3 بین پلتفرم های PC,PS4,XO با کیفیت HD می توانید در ادامه مطلب دانلود کنید امیدوارم مورد پسندتون باشد.

 

Just Cause 3 Graphics Comparison

جمعه
ادامه مطلب


دو ویدیو از مقایسه میزان فریم ریت بازی Just Cause 3 بر روی پلتفرم های PC,PS4,XO برای شما گیمر های عزیز آماده کردیم و هم اکنون می توانید با کیفیت HD دانلود کنید.

 

Just Cause 3 PS4 vs Xbox One Frame-Rate Test

جمعه
ادامه مطلب


ویدیو نقد و بررسی بازی Just Cause 3 وب سایت GameSpot هم اکنون می توایند با کیفیت HD در ادامه مطلب دانلود کنید امیدوارم مورد پسندتون باشد.

 

Just Cause 3 Review

پنجشنبه
ادامه مطلب


دی ال سی جدید Catwomans Revenge به تازگی برای بازی Batman Arkham Knight منتشر شد و می توانید ویدیو نقد و بررسی وب سایت IGN با کیفیت HD در ادامه مطلب دانلود کنید.

 

Batman Arkham Knight Catwomans Revenge DLC Video Review

سه شنبه
ادامه مطلب


بازی Just Cause 3 هم اکنون بر روی پلتفرم های PC,PS4,XO در دسترس می باشد و برای دانلود تریلر لانچ به ادامه مطلب مراجعه کنید.

 

Just Cause 3 Official Launch Trailer

سه شنبه
ادامه مطلب


ویدیو مقایسه میزان فریم ریت بازی Beyond Two Souls که بین PS3,PS4 می باشد برای دانلود با کیفیت HD به ادامه مطلب مراحعه کنید امیدوارم مورد پسندتون باشد.

 

Beyond Two Souls PS4 vs PS3 Frame Rate Test

یکشنبه
ادامه مطلب


بازی Beyond Two Souls چندی پیش نسخه نسل هشتم به صورت دیجیتالی برای پلی استیشن 4 منتشر شد و می توانید مقایسه گرافیک این بازی بین PS3,PS4 می باشد با کیفیت HD در ادامه مطلب دانلود کنید.

 

Beyond Two Souls PS4 vs PS3 Graphics Comparison

یکشنبه
ادامه مطلب


تریلر لانچ بازی Tom Clancy's Rainbow Six Siege هم اکنون می توانید با کیفیت HD دانلود کنید بازی برای پلتفرم های PC,PS4,XO منتشر شده است.

 

Tom Clancy's Rainbow Six Siege Launch Trailer

یکشنبه
ادامه مطلب


ویدیو مقایسه گرافیک بازی های Fallout 3 vs Fallout 4 برای شما گیمر های عزیز آماده کردیم و برای دانلود با کیفیت HD به ادامه مطلب مراجعه کنید امیدوارم مورد پسندتون باشد.

 

Fallout 3 vs. Fallout 4 Graphics Comparison

جمعه
ادامه مطلب


مقایسه گرافیک بازی Call of Duty Black Ops 3 که بین پلتفرم های PC,PS4,XO می باشد می توانید هم اکنون می توانید در ادامه مطلب دانلود کنید.

 

Call of Duty Black Ops 3 Graphics Comparison

جمعه
ادامه مطلب


ویدیویی از میزان فریم ریت بازی Star Wars Battlefront بر روی XBOX ONE برای شما عزیزان آماده کردیم و برای دانلود با کیفیت HD به ادامه مطلب مراجعه کنید.

 

Star Wars Battlefront Xbox One Final Code Frame Rate Test

جمعه
ادامه مطلب


ویدیویی از میزان فریم ریت بازی Star Wars Battlefront بر روی PS4 برای شما عزیزان آماده کردیم و برای دانلود با کیفیت HD به ادامه مطلب مراجعه کنید.

 

Star Wars Battlefront PS4 Final Code Frame Rate Test

جمعه
ادامه مطلب


بازی جدید Star Wars Battlefront برای پلتفرم های PC,PS4.XO منتشر شد و هم اکنون می توانید ویدیو نقد و بررسی وب سایت GameSpot با کیفیت HD دانلود کنید.

 

Star Wars Battlefront Review GameSpot

جمعه
ادامه مطلب


پس از معرفی قابلیت Backwards Compatibility توسط مایکروسافت در E3، طرفداران ایکس باکس وان شدیدا خوشحال شدند زیرا حال می‌توانستند از بازی‌ های Xbox 360 در کنسول نسل هشتمی خود لذت ببرند و هم اکنون می توانید ویدیو مقایسه میزان فریم ریت بازی Fallout 3 بر روی XO,X360 با کیفیت HD دانلود کنید.

 

Fallout 3 Xbox One Backward Compatibility vs Xbox 360 Analysis

دوشنبه
ادامه مطلب


پس از معرفی قابلیت Backwards Compatibility توسط مایکروسافت در E3، طرفداران ایکس باکس وان شدیدا خوشحال شدند زیرا حال می‌توانستند از بازی‌های Xbox 360 در کنسول نسل هشتمی خود لذت ببرند و هم اکنون می توانید ویدیو مقایسه میزان فریم ریت بازی Gears of War 3 بر روی XO,X360 با کیفیت HD دانلود کنید.

 

Gears of War 3 Xbox One Backwards Compatibility Frame Rate Test

دوشنبه
ادامه مطلب


ویدیو مقایسه گرافیک بازی Rise of the Tomb Raider بین پلتفرم های XBOX ONE,XBOX 360 در ادامه مطلب با کیفیت HD دانلود کنید.

 

Rise of the Tomb Raider Xbox 360 vs Xbox One Graphics Comparison

دوشنبه
ادامه مطلب


ویدیو مقایسه میزان فریم ریت بازی Rise of the Tomb Raider که بین پلتفرم های XBOX ONE,XBOX 360 می باشد را می توانید هم اکنون با کیفیت HD در ادامه مطلب دانلود کنید.

 

Rise of the Tomb Raider Xbox 360 vs Xbox One Frame Rate Test

دوشنبه
ادامه مطلب


سری دوم  ویدیو های راهنمای بازی Rise of the Tomb Raider برای شما گیمر های عزیز آماده کردیم و هم اکنون می توانید ذر ادامه مطلب با کیفیت HD دانلود کنید.

 

Rise of the Tomb Raider Walkthrough Gameplay

شنبه
ادامه مطلب


 ویدیو های راهنمای بازی Rise of the Tomb Raider برای شما گیمر های عزیز آماده کردیم و هم اکنون می توانید ذر ادامه مطلب با کیفیت HD دانلود کنید.

 

Rise of the Tomb Raider Walkthrough Gameplay

پنجشنبه
ادامه مطلب


ویدیو مقایسه میزان فریم ریت بازی Call of Duty Black Ops 3 به تازگی توسط Digital Foundry تحلیل و بررسی شده و برای دانلود با کیفیت HD به ادامه مطلب مراجعه کنید.

 

دانلود ویدیو مقایسه میزان فریم ریت بازی Call of Duty Black Ops 3

پنجشنبه
ادامه مطلب


بازی Rise of the Tomb Raider به صورت انحصاری زمانی یرای پلتفر های XONE,X360 منتشر شد و برای دانلود ویدیو مقایسه گرافیک این دو پلتفرم به ادامه مطلب مراجعه کنید.

 

دانلود ویدیو مقایسه گرافیک بازی Rise of the Tomb Raider

چهارشنبه
ادامه مطلب


ویدیو مقایسه میزان فریم ریت بازی Darksiders 2 Deathinitive Edition که چندی پیش برای کنسول های هشتم منتشر شده آماده کردیم این مقایسه بین پلتفرم های PS4,XO,X360 می باشد برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه کنید.

 

دانلود ویدیو مقایسه میزان فریم ریت بازی Darksiders 2 Deathinitive Edition

چهارشنبه
ادامه مطلب


ویدیو مقایسه میزان فریم ریت بازی Need For Speed پلتفرم های PS4,XONE می توانید با کیفیت HD هم اکنون در ادامه مطلب دانلود کنید.

 

دانلود ویدیو مقایسه میزان فریم ریت بازی Need For Speed

چهارشنبه
ادامه مطلب


ویدیو میزان فریم ریت بازی Rise of the Tomb Raider بر روی XBOX ONE برای شما گیمر های عزیز آماده کردیم که هم اکنون می توانید با کیفیت HD دانلود کنید.

 

دانلود ویدیو میزان فریم ریت بازی Rise of the Tomb Raider بر روی XBOX ONE

سه شنبه
ادامه مطلب


ویدیو های میزان فریم ریت بازی Fallout 4 که بر روی پلتفرم های PC,PS4,XO و همچنین یک ویدیو اختصاصی PC که بین کارت های گرافیک 970,390 صورت گرفته برای شما آماده کردیم و برای دانلود با کیفیت HD به ادامه مطلب مراجعه کنید.

 

دانلود ویدیو میزان فریم ریت بازی Fallout 4

سه شنبه
ادامه مطلب


ویدیو مقایسه گرافیک بازی Fallout 4 که بین پلتفرم های PC,PS4,XO می باشد هم اکنون می توانید با کیفیت HD در ادامه مطلب دانلود کنید.

 

دانلود ویدیو مقایسه گرافیک بازی Fallout 4

دوشنبه
ادامه مطلب


نقد ها و امتیاز های بازی Fallout 4 به تازگی منتشر شد و وب سایت ما گیم ویدیو نقد و بررسی وب سایت IGN برای شما آماده کرده که می توانید با کیفیت HD در ادامه مطلب دانلود کنید.

 

دانلود ویدیو نقد و بررسی بازی Fallout 4

دوشنبه
ادامه مطلب


بازی جدید Rise of the Tomb Raider چندی پیش نمراتش منتشر شد حالا ما برای شما گیمر های عزیزان ویدیو های نقد و بررسی وب سایت های IGN,GameSpot آماده کردیم و برای دانلود با کیفیت HD به ادامه مطلب مراجعه کنید.

 

دانلود ویدیو نقد و بررسی بازی Rise of the Tomb Raider

دوشنبه
ادامه مطلب


نمرات بازی Rise of the Tomb Raider چندی پیش منتشر شد و می توانید برای مشاهده نمرات به ادامه مطلب مراجعه کنید.

 

لیست نمرات بازی Rise of the Tomb Raider

دوشنبه
ادامه مطلب


ویدیو میزان فریم ریت بازی Call of Duty Black Ops 3 بر روی PS4 برای شما عزیزان آماده کردیم که می توانید در ادامه مطلب دانلود کنید.

 

دانلود ویدیو میزان فریم ریت بازی Call of Duty Black Ops 3 بر روی PS4

دوشنبه
ادامه مطلب


بازی جدید Call of Duty Black Ops 3 به تازگی برای پلتفرم های PC.PS4,X1,X360,PS3 منتشر شده و هم اکنون می توانید ویدیو نقد و بررسی وب سایت IGN با کیفیت HD در ادامه مطلب دانلود کنید.

 

دانلود ویدیو نقد و بررسی بازی Call of Duty Black Ops 3

یکشنبه
ادامه مطلب


تریلر لانچ بازی Fallout 4 منتشر شد و هم اکنون می توانید با کیفیت HD دانلود کنید.بازی در تاریخ ۱۰ نوامبر سال جاری برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن۴ و اکس‌باکس‌وان منتشر خواهد شد. نسخه رایانه‌های شخصی و اکس‌باکس‌وان این عنوان از مود نیز پشتیبانی خواهند کرد.

 

دانلود تریلر لانچ بازی Fallout 4

یکشنبه
ادامه مطلب


نسخه جدید بازی ندای وظیفه Call of Duty Black Ops 3 به تازگی منتشر شد و ما برای شما گیمر های عزیز ویدیو های مقایسه گرافیک که بین PC,PS4,X1,X360 می باشد آماده کردیم و برای دانلود با کیفیت HD به ادامه مطلب مراجعه کنید.

 

دانلود ویدیو مقایسه گرافیک بازی Call of Duty Black Ops 3

شنبه
ادامه مطلب


بازی جدید Need For Speed به تازگی منتشر شده و ما ویدیو مقایسه گرافیک بین XO,PS4 برای شما عزیزان آماده کردیم که هم اکنون می توانید دانلود کنید.

 

دانلود ویدیو مقایسه گرافیک بازی Need For Speed

شنبه
ادامه مطلب


1 ساعت از گیم پلی بازی Rise of the Tomb Raider به تازگی توسط وب سایت GameSpot منتشر شد و هم اکنون می توانید با دو کیفیت در ادامه مطلب دانلود کنید.بازی در تاریخ ۱۰ نوامبر ۲۰۱۵ (سه شنبه، ۱۹ آبان ۱۳۹۴) به صورت انحصاری بر روی پلتفرم‌های Xbox One و Xbox 360 منتشر خواهد شد. همچنین نسخه رایانه‌های شخصی و PlayStation 4 بازی نیز، در سال ۲۰۱۶ عرضه خواهد شد.

 

دانلود 1 ساعت گیم پلی بازی Rise of the Tomb Raider

پنجشنبه
ادامه مطلب


گیم پلی جدید از بازی Rise of the Tomb Raider به نام Bombs and Guns  منتشر شد و هم اکنون می توانید دانلود کنید.

 

دانلود گیم پلی جدید بازی Rise of the Tomb Raider

پنجشنبه
ادامه مطلب


قسمت سوم از مجموعه تریلر های Woman vs Wild بازی Rise of the Tomb Raider منتشر شد و می توانید در ادامه مطلب با کیفیت Full HD دانلود کنید.ازی در تاریخ ۱۰ نوامبر ۲۰۱۵ (سه شنبه، ۱۹ آبان ۱۳۹۴) به صورت انحصاری بر روی پلتفرم‌های Xbox One و Xbox 360 منتشر خواهد شد. همچنین نسخه رایانه‌های شخصی و PlayStation 4 بازی نیز، در سال ۲۰۱۶ عرضه خواهد شد.

 

دانلود قسمت سوم تریلر بازی Rise of the Tomb Raider

پنجشنبه
ادامه مطلب


ویدیو میزان فریم ریت بازی Need For Speed بر روی XBOX ONE برای شما آماده کردیم و هم اکنون می توانید با کیفیت HD دانلود کنید.

 

دانلود ویدیو میزان فریم ریت بازی Need For Speed بر روی XBOX ONE

پنجشنبه
ادامه مطلب


ویدیو های مقایسه گرافیک بازی Darksiders II Deathinitive Edition که بین پلتفرم های PC,PS4,X360 می باشد را می توانید با کیفیت HD در ادامه مطلب دانلود کنید.

 

دانلود ویدیو مقایسه گرافیک بازی Darksiders II Deathinitive Edition

سه شنبه
ادامه مطلب


ویدیو نقد و بررسی بازی Need For Speed وب سایت IGN برای شما عزیزان آماده کردیم و برای دانلود با کیفیت HD به ادامه مطلب مراجعه کنید.

 

دانلود ویدیو نقد و بررسی بازی Need For Speed

سه شنبه
ادامه مطلب


بازی Darksiders II Deathinitive Edition به تازگی منتشر شد و هم اکنون می توانید ویدیو نقد و بررسی وب سایت IGN در ادامه مطلب دانلود کنید.

 

دانلود ویدیو نقد و بررسی بازی Darksiders II Deathinitive Edition

سه شنبه
ادامه مطلب


نسخه جدید Need For Speed هم برای پلتفرم های XO,PS4 منتشر شد و برای دانلود تریلر لانچ با کیفیت HD به ادامه مطلب مراجعه کنید.

 

دانلود تریلر لانچ بازی Need For Speed

سه شنبه
ادامه مطلب


نسخه نسل هشتمی بازی Darksiders II Deathinitive Edition به همراه تمامی محتوای اضافه و با رزولوشن 1080p و 60 فریم منتشر شد و برای دانلود تریلر لانچ به ادامه مطلب مراجعه کنید.

 

دانلود تریلر لانچ بازی Darksiders II Deathinitive Edition

سه شنبه
ادامه مطلب


تریلر لانچ بازی Rise Of The Tomb Raider منتشر شد و هم اکنون می توانید با کیفیت Full HD در ادامه مطلب دانلود کنید.بازی در تاریخ ۱۰ نوامبر ۲۰۱۵ (سه شنبه، ۱۹ آبان ۱۳۹۴) به صورت انحصاری بر روی پلتفرم‌های Xbox One و Xbox 360 منتشر خواهد شد. همچنین نسخه رایانه‌های شخصی و PlayStation 4 بازی نیز، در سال ۲۰۱۶ عرضه خواهد شد.

 

دانلود تریلر لانچ بازی Rise Of The Tomb Raider

جمعه
ادامه مطلب


قسمت دوم Woman vs Wild بازی Rise Of The Tomb Raider منتشر شد و برای دانلود با کیفیت HD به ادامه مطلب مراجعه کنید.

 

دانلود تریلر جدید بازی Rise Of The Tomb Raider

جمعه
ادامه مطلب


ویدیو میزان فریم ریت بازی Halo 5 Guardians برای شما عزیزان آماده کردیم بازی با رزولوشن 1080p بر روی کنسول XBOX ONE اجرا می شود و برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه کنید.

 

دانلود ویدیو میزان فریم ریت بازی Halo 5 Guardians

چهارشنبه
ادامه مطلب


یکی از مورد انتظار ترین و بهترین بازی های امسال Halo 5 Guardians منتشر شد و هم اکنون می توایند ویدیو نقد و بررسی وب سایت IGN با کیفیت HD در ادامه مطلب دانلود کنید.

 

دانلود ویدیو نقد و بررسی بازی Halo 5 Guardians

چهارشنبه
ادامه مطلب


بازی Assassins Creed Syndicate به تازگی منتشر شده است و ما ویدیویی از مقایسه پیشرفت گرافیکی بازی های Assassins Creed Syndicate vs Unity برای شما عزیزان آماده کردیم که هم اکنون می توانید با کیفیت HD دانلود کنید.

 

Assassins Creed Syndicate vs Unity Graphics Comparison

یکشنبه
ادامه مطلب


تنها 2 روز دیگه به انتشار بازی Halo 5 Guardians نمانده و ما برای شما گیمر های عزیز سه گیم پلی از بازی Halo 5 Guardians آماده کردیم که می توانید در ادامه مطلب با کیفیت HD دانلود کنید.بازی در تاریخ ۲۷ اکتبر ۲۰۱۵ به صورت انحصاری بر روی Xbox One منتشر خواهد شد.

 

دانلود سه گیم پلی بازی Halo 5 Guardians

یکشنبه
ادامه مطلب


ویدیو میزان فریم ریت بازی جدید Assassins Creed Syndicate برای شما عزیزان آماده کردیم و این مقایسه بین پلتفرم های PS4,XONE صورت گرفته است و برای دانلود با کیفیت HD به ادامه مطلب مراجعه کنید.

 

دانلود ویدیو میزان فریم ریت بازی Assassins Creed Syndicate

جمعه
ادامه مطلب


بازی جدید Assassins Creed Syndicate به تازگی برای پلتفرم های PS4,XONE منتشر شد و برای دانلود ویدیو نقد و بررسی وب سایت IGN به ادامه مطلب مراجعه کنید.

 

دانلود ویدیو نقد و بررسی بازی Assassins Creed Syndicate

پنجشنبه
ادامه مطلب


تریلری جدید از بازی Rise Of The Tomb Raider به نام Woman vs Wild که قسمت اول آن می باشد منتشر شد که هم اکنون می توانید در ادامه مطلب با کیفیت Full HD دانلود کنید.بازی در تاریخ ۱۰ نوامبر ۲۰۱۵ (سه شنبه، ۱۹ آبان ۱۳۹۴) به صورت انحصاری بر روی پلتفرم‌های Xbox One و Xbox 360 منتشر خواهد شد. همچنین نسخه رایانه‌های شخصی و PlayStation 4 بازی نیز، در سال ۲۰۱۶ عرضه خواهد شد.

 

دانلود تریلر جدید بازی Rise Of The Tomb Raider

پنجشنبه
ادامه مطلب


تریلر مقایسه گرافیک بازی Assassins Creed Syndicate برای شما عزیزان آماده کردیم که این مقایسه بین PlayStation 4 VS XBOX ONE می باشد و برای دانلود با کیفیت HD به ادامه مطلب مراجعه کنید.

 

دانلود تریلر مقایسه گرافیک بازی Assassins Creed Syndicate

دوشنبه
ادامه مطلب


تریلر لانچ قسمت پنجم بازی Life Is Strange هم اکنون می توانید با کیفیت HD در ادامه مطلب دانلود کنید.بازی برای پلتفرم های Microsoft Windows, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One, Xbox 360 در دسترس می باشد.

 

دانلود تریلر لانچ قسمت پنجم بازی Life Is Strange

دوشنبه
ادامه مطلب


27 دقیقه گیم پلی بازی Rise of the Tomb Raider به تازگی منتشر شد و هم اکنون می توانید با کیفیت HD در ادامه مطلب دانلود کنید.بازی در تاریخ ۱۰ نوامبر ۲۰۱۵ (سه شنبه، ۱۹ آبان ۱۳۹۴) به صورت انحصاری بر روی پلتفرم‌های Xbox One و Xbox 360 منتشر خواهد شد. همچنین نسخه رایانه‌های شخصی و PlayStation 4 بازی نیز، در سال ۲۰۱۶ عرضه خواهد شد.

 

دانلود 27 دقیقه گیم پلی بازی Rise of the Tomb Raider

دوشنبه
ادامه مطلب


قسمت اول از بخش داستانی بازی Minecraft منتشر شد و برای دانلود ویدیو نقد و بررسی وب سایت IGN با کیفیت HD به ادامه مطلب مراجعه کنید.

 

دانلود ویدیو نقد و بررسی بازی Minecraft Story Mode Episode 1

چهارشنبه
ادامه مطلب


بازی جدید Transformer Devastation به تازگی برای پلتفرم های PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows, PlayStation 3, Xbox 360 منتشر شد که هم اکنون می توانید ویدیو نقد و بررسی وب سایت IGN با کیفیت HD در ادامه مطلب دانلود کنید.

 

دانلود ویدیو نقد و بررسی بازی Transformer Devastation


چهارشنبه
ادامه مطلب


تریلری از گیم پلی بازی Rise of the Tomb Raider منتشر شد و برای دانلود با کیفیت HD و تماشای آنلاین به ادامه مطلب مراجعه کنید.بازی در تاریخ ۱۰ نوامبر ۲۰۱۵ (سه شنبه، ۱۹ آبان ۱۳۹۴) به صورت انحصاری بر روی پلتفرم‌های Xbox One و Xbox 360 منتشر خواهد شد. همچنین نسخه رایانه‌های شخصی و PlayStation 4 بازی نیز، در سال ۲۰۱۶ عرضه خواهد شد.

 

دانلود تریلر گیم پلی بازی Rise of the Tomb Raider

چهارشنبه
ادامه مطلب


تریلری 14 دقیقه ای از گیم پلی بخش Campaign بازی Halo 5 Guardians برای شما عزیزان آماده کردیم که هم اکنون می توانید با کیفیت HD دانلود کنید و بازی در تاریخ ۲۷ اکتبر ۲۰۱۵ به صورت انحصاری بر روی Xbox One منتشر خواهد شد.

 

دانلود تریلر گین پلی بازی Halo 5 Guardians

چهارشنبه
ادامه مطلب


تریلر لانچ بازی Halo 5 Guardians منتشر شد و هم اکنون می توانید با کیفیت Full HD در ادامه مطلب دانلود کنید و بازی در تاریخ ۲۷ اکتبر ۲۰۱۵ به صورت انحصاری بر روی Xbox One منتشر خواهد شد.

 

دانلود تریلر لانچ بازی Halo 5 Guardians

سه شنبه
ادامه مطلب


بازی The Witcher 3 Hearts of Stone برای پلتفرم های PC,PS4,XO منتشر شد هم اکنون می توانید تریلر لانچ با کیفیت HD دانلود کنید.

 

دانلود تریلر لانچ بازی The Witcher 3 Hearts of Stone


سه شنبه
ادامه مطلب


دی ال سی جدید Hearts of Stone به تازگی برای بازی The Witcher 3 منتشر شد که 10 ساعت گیم پلی به بازی اضافه می کند و برای دانلود ویدیو نقد و بررسی وب سایت Gamespot با کیفیت HD به ادامه مطلب مراجعه کنید.

 

دانلود ویدیو نقد و بررسی بازی The Witcher 3 Hearts of Stone

یکشنبه
ادامه مطلب


بازی سبک ترسناک Until Dawn به تازگی به صورت انحصاری برای پلی استیشن 4 منتشر شد و برای دانلود ویدیو نقد و بررسی وب سایت IGN به ادامه مطلب مراجعه کنید.

 

دانلود ویدیو نقد و بررسی بازی Until Dawn

چهارشنبه
ادامه مطلب


بازی جدید Rare Replay که به طور انحصاری برای XBOX ONE منتشر شد و شامل 30 بازی خاطره انگیز شرکت Rare می باشد که هم اکنون می توانید نقد و یررسی این مجموعه زیبا در ادامه مطلب با کیفیت HD دانلود کنید.

 

دانلود ویدیو نقد و بررسی بازی Rare Replay

دوشنبه
ادامه مطلب


بازی جدید Godzilla به طور انحصاری برای پلتفرم های شرکت سونی PS3,PS4 منتشر شد و هم اکنون می توانید ویدیو نقد و بررسی وب سایت IGN با کیفیت HD دانلود کنید.

 

دانلود ویدیو نقد و بررسی بازی Godzilla

جمعه
ادامه مطلب


بازی Batman Arkham Knight که آخرین قسمت این سری می باشد برای پلتفرم های PC,PS4,XO منتشر شد که هم اکنون می توانید ویدیو نقد و بررسی وب سایت IGN با کیفیت HD دانلود کنید.

 

دانلود ویدیو نقد و بررسی بازی Batman Arkham Knight

شنبه
ادامه مطلب


بازی The Witcher 3 Wild Hunt هم منتشر شد و برای دانلود ویدیو نقد و بررسی وب سایت Gamespot با کیفیت HD به ادامه مطلب مراجعه کنید.

 

دانلود ویدیو نقد و بررسی بازی The Witcher 3 Wild Hunt

سه شنبه
ادامه مطلب


بازی جدید Bloodborne به تازگی برای کنسول نسل هشتم پلی استیشن 4 منتشر شده که هم اکنون می توانید ویدیو نقد و بررسی وب سایت Gamespot با کیفیت HD دانلود کنید.

 

دانلود ویدیو نقد و بررسی بازی Bloodborne

پنجشنبه
ادامه مطلب
عضويت سريع
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد
آمار کاربران
نام کاربری :
رمز عبور :

رمز عبور را فراموش کردم ؟
آمار مطالب آمار مطالب
کل مطالب کل مطالب : 1485
کل نظرات کل نظرات : 175
آمار کاربران آمار کاربران
افراد آنلاین افراد آنلاین : 5
تعداد اعضا تعداد اعضا : 528

کاربران آنلاین کاربران آنلاین

آمار بازدید آمار بازدید
بازدید امروز بازدید امروز : 1,433
باردید دیروز باردید دیروز : 2,411
ورودی امروز گوگل ورودی امروز گوگل : 104
ورودی گوگل دیروز ورودی گوگل دیروز : 202
بازدید هفته بازدید هفته : 10,302
بازدید ماه بازدید ماه : 80,187
بازدید سال بازدید سال : 80,187
بازدید کلی بازدید کلی : 6,386,887

اطلاعات شما اطلاعات شما
آِ ی پیآِ ی پی : 54.85.57.0
مرورگر مرورگر :
سیستم عامل سیستم عامل :
خبرنامه
براي اطلاع از آپيدت شدن سایت در خبرنامه سایت عضو شويد تا جديدترين مطالب به ايميل شما ارسال شود

امكانات سایت